-

2012 KPSS Tercih Sıralaması Ortaöğretim Önlisans

2012 KPSS sıralama öğrenme , Ortaöğretim Önlisans KPSS tercih sıralaması öğrenme formu . ÖSYM’den 2012 KPSS’ye girmiş olan adaylar için önemli uyarı ve açıklama geldi.

KPSS Önlisans ve Ortaöğretim’e giren memur adayları alan bazında sıralamalarını T.C. kimlik numarası ve şifreleri ile öğrenebilecekler. ÖSYM ‘den yapılan açıklamada şöyle denildi;

kpss tercih sıralaması

“22 Eylül 2012 tarihinde ön lisans düzeyinde, 23 Eylül 2012 tarihinde ortaöğretim düzeyinde yapılan 2012 KPSS Ortaöğretim/Önlisans Sınavına katılan adaylar, mezun oldukları program/alan bazında kendi sıralamalarını, ÖSYM’nin http://ais.osym.gov.tr internet adresine T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile girip, 2012 KPSS Ortaöğretim/Önlisans sınavını seçerek Program/Alan Bazında Sıralama sayfasından öğrenebileceklerdir.

Bu uygulama adayların KPSS tercihlerinde yardımcı olmak amacı ile geliştirilmiştir.Görüntülenen sayfa belge niteliği taşımaz. Her türlü değerlendirmede ÖSYM sisteminde kayıtlı bilgiler esas alınır. Adaylara duyurulur.” denildi.

2012 Kasım Ayı KPSS Tercih Sıralaması Öğrenme , KPSS Tercih Sırası

Kategori: KPSS

2 Yorum Yapılmış.

  1. salih diyor ki:

    kpss tercih

  2. fatih yılmaz diyor ki:

    üç gündür kpss tercihlerini yapamıyorum . . . neden bu sistem hala düzeltilmedi . ya sayfaya girmiyor ya şifremi tanımıyor yada tercihleri yapıyorum kayıt yapmıyor. nedir bu çilemiz kardşim yaa bir an önce düzeltilsin


*

gggggggggggg

ÖSYM 2012-2013 |

Copyright © 2012 ÖSYM
sitemap ösym